در نخستین روز از رقابتهای پارادوچرخه سواری قهرمانی آسیا؛ رکاب زن لرستانی مدال طلای مسابقات پارا دوچرخه سواری آسیا را کسب کرد.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان لرستان، در اولین روز از رقابتهای پارادوچرخه سواری قهرمانی آسیا که در هندوستان و در ماده پیست در حال برگزاری است، بهروز فرزاد نماینده لرستانی تیم ملی  ایران در یک کیلومتر انفرادی به مدال طلا دست یافت.

رقابتهای پارادوچرخه سواری قهرمانی آسیا در حالی در هندوستان در حال برگزاری است که نماینده ایران در یک کیلومتر انفرادی موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

بهروز فرزاد در این مسابقات در بین هفت ورزشکار شرکت کننده در یک کیلومتر انفرادی ماده پیست با کسب زمان یک دقیقه و ۱۶ ثانیه اول شد و نمایندگانی از هندوستان با ثبت زمان یک دقیقه و ۲۴ ثانیه و یک دقیقه و ۳۰ ثانیه در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

این رقابتها به مدت سه روز در هندوستان ادامه دارد و امتیاز آن برای کسب سهمیه ورودی بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۴ پاریس محاسبه می‌شود، بنابراین هر دوچرخه سواری که بتواند بیشترین امتیاز را کسب کند، شرایط حضورش در بازی‌های پارالمپیک فراهم خواهد شد.

انتهای پیام/