حجت‌الاسلام شاهرخی با بیان اینکه گفتمان حجاب و عفاف در دانشگاه ها گسترش یابد، گفت: دانشگاه ها باید با تبیین و گفتگو اقدام مهمی در این راستا انجام دهند.

به گزارش سفیرافلاک حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی شامگاه شنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی خرم‌آباد اظهار داشت: در شورای فرهنگ عمومی باید قوانین تصویب شود و بعد استانداری به دستگاه ها ابلاغ کند که باید کمیته زیست عفیفانه که زیر مجموعه شورای فرهنگ عمومی است و متشکل از ارشاد، ستاد احیا و استانداری می باشد، در نظر گرفته شود و در قالب پیشنهاد به دستگاه ها اعلام شود.

وی افزود: شهید چمران شهیدی در تراز بسیج اساتید بود که بر قله ارزشها ایستاد و در دانشگاه ها باید با تبیین و گفتگو اقدام مهمی در این راستا انجام دهند و یکی از وظایف دفاتر نهاد نمایندگی و همکاری هایی که مدیریت، اساتید و تشکل‌ها دارند در بحث فرهنگی به یک گفتمان تبدیل شود.

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: پوشش دانشجویان در محیط آموزشی با سایر محیط های دیگر متفاوت است و باید این گفتمان گسترش یابد و مدیریت دانشگاه، تشکل‌ها و بسیج اساتید با گفتمان سازی، آمادگی برای اجرای قوانین که شورای عالی انقلاب فرهنگی ارسال کرد را داشته باشند.

انتهای پیام/