رازانی گفت: 7 واحد تولیدی راکد در لرستان احیا و ارتقای ظرفیت شده است.

بختیار رازانی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: در راستای احیای واحدهای تولیدی راکد و ارتقای ظرفیت این واحدها برنامه ریزی ها و بررسی های لازم صورت گرفته که امسال قرار است ۴۰ واحد تولیدی در استان احیا شود که از ابتدای سال جاری تاکنون هفت واحد تولیدی احیا و ارتقای ظرفیت داشته اند.

وی با اشاره به خوشه های کسب و کار، افزود: خوشه کسب و کار در بخش های فرش، عسل و آبزی پروری فعال شده که پلاستیک هم در دستور کار است و این خوشه ها در واقع ظرفیت های مهمی در استان هستند که می توانند در اشتغالزایی نقش مهمی داشته باشند به طوری که در بخش خوشه پلاستیک، اشتغال ۱۵۰ نفری پیش بینی می شود.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان عنوان کرد: برای امسال دو شهرک صنعتی شماره چهار خرم آباد و شهرک شماره سه بروجرد مکان یابی شده و پیگیر تامین اعتبار برای خرید اراضی هستیم که عملیات شهرک سازی آغاز شود.

رازانی گفت: احداث واحدهای کارگاهی از سال قبل در دورود و الیگودرز آغاز شده و کسانی که دنبال کار تولیدی در صنوف هستند می توانند اقدام نمایند.

وی با اشاره به منطقه ویژه اقتصادی بروجرد، خاطرنشان کرد: پس از ۱۰ سال تصویب شد که شرکت شهرک های صنعتی به عنوان سازمان مسئول این منطقه باشد و در اسرع وقت نسبت به حصارکشی دیوار این منطقه اقدام گردد و منطقه ویژه اقتصادی کار خود را آغاز نماید.

انتهای پیام/