جانشین فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با اشاره به اشراف اطلاعاتی و عملیاتی این نیرو اظهار داشت: این نیرو نقش ارزنده، حساس و شگرفی در به چالش کشیدن هیمنه ابرقدرت‌ها و نیز تغییر معادلات نظامی در منطقه غرب آسیا ایفا می‌کند.

به گزارش سفیرافلاک، امیر سرتیپ علیرضا الهامی جانشین فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در دیدار با دانشجویان فارغ‌التحصیل دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) این نیرو، اظهار داشت: امروز نیروی پدافند هوایی نقش ارزنده، حساس و شگرفی در به چالش کشیدن هیمنه ابر قدرت‌ها و نیز تغییر معادلات نظامی در منطقه غرب آسیا ایفا می‌کند.

وی افزود: پیشرفت علمی بویژه در حوزه علوم پدافندی و همچنین ارتقای دستاورد‌های نظامی، برگ برنده و متضمن قدرت بازدارندگی و توان دفاعی کشورمان است.

امیر سرتیپ الهامی با اشاره به اینکه پدافند هوایی ارتش متناسب با انواع تهدیدات موجود در حال توسعه و کسب موفقیت است، خاطر نشان کرد: کاهش امنیت دفاعی کشورمان تمامی ابعاد اقتصادی، فرهنگی، پزشکی، صنعتی و … را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

وی ادامه داد: پژوهش محوری پایه و اساس پیشرفت علمی در مجموعه پدافند هوایی است که بطور متعدد توجه ویژه به تحقیق و پژوهش در توصیه‌های فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) تاکید شده است.

جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش در پایان تصریح کرد: اعتماد به نفس در مجموعه پدافند شعار ما می‌توانیم را تجلی بخشید و شاهد قطع وابستگی کشور در تمامی عرصه‌ها هستیم.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس