زیویار با اشاره به کنگره شهدای استان، گفت: تامین اعتبار و پشتوانه مالی کنگره شهدا در دستور کار قرار دارد.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان فرهاد زیویار اظهار داشت: بررسی اقدامات صورت گرفته از پیشرفت خوب فعالیت کمیته ها علی رغم عدم دریافت هرگونه اعتباری، حکایت دارد که در نوع خود ارزشمند است. 

وی افزود: با توجه به سیستم ارزشیابی تعریف شده برای عملکرد کمیته های کنگره، در گزارشات امروز به لحاظ آمار و ارقام، بالای ۵۰ درصد پیشرفت در انجام اقدامات نسبت به سال گذشته به ثبت رسیده و در صورت تخصیص اعتبارات مورد نیاز، رشد چشمگیری در اجرای فعالیت ها مورد انتظار است. 

استاندار لرستان عنوان کرد: تا ابد محتاج شهدا هستیم و باید در نظر داشت که شاکله نظام مقدس جمهوری اسلامی در  تمامی ادوار با ایثار و شهادت آمیخته، با خون شهدا قوام یافته و راه انقلاب ادامه می یابد.

زیویار ادامه داد: تامین اعتبار و پشتوانه مالی کنگره شهدا در دستور کار قرار داشته و به زودی صورت می پذیرد و به تمامی تعهدات مالی برگزاری کنگره عمل خواهد شد. 

‏وی تاکید کرد: برای پیشبرد بهتر فعالیت های علمی و پژوهشی کنگره می‌توان با بهره گیری از روش های ابتکاری، با کاستن هزینه ها بیشترین خروجی و بازخورد را به دست آورد. 

استاندار لرستان گفت: کمیته های ستاد کنگره با پرهیز از از موازی کاری و با دسته بندی وظایف، نقص های موجود در بحث ناهماهنگی و دوباره کاری را برطرف و اقدامات به شکل سازماندهی شده تری انجام شود.

زیویار افزود: کمیته های ذیل ستاد کنگره نسبت به انجام وظایف در چارچوب تعریف شده اقدامات را عملیاتی کنند و گزارش پیشرفت این اقدامات در جلسه بعدی به دبیرخانه ستاد ارائه گردد.

انتهای پیام/