جهانی از آغاز ثبت نام جشنواره تعاونی‌های برتر در استان لرستان خبرداد.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان، علی جهانی با اشاره اتمام فرایند ثبت نام تعاونگران استان در جشنواره تعاونی های برتر، اظهار داشت: با توجه به اعلام دبیرخانه هفدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، از روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۳/۳۰ الی ۱۴۰۱/۴/۱۵ فرآیند تکمیل درخواست حضور در جشنواره تعاونی‌های برتر در قالب پرسشنامه در سامانه جامع هوشمند بخش تعاون به آدرس https://taavoni.mcls.gov.ir در دسترس شرکت های تعاونی متقاضی ثبت نام در جشنواره تعاونی‌های برتر می‌باشد.

وی افزود: مدیران شرکت های تعاونی می بایست با نام کاربری و رمزعبور اختصاصی خود، وارد سامانه شده و نسبت به تکمیل پرسشنامه ها اقدام نمایند.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان با تاکید بر اینکه این زمان تمدید نخواهد شد، تصریح کرد: ضرورت دارد متقاضیان در همان روزهای نخست نسبت به تکمیل پرسشنامه ها اقدام نموده و تقاضای خود را به روزهای پرترافیک پایان مهلت مقرر موکول ننمایند.

وی یادآور شد: جشنواره تعاونی های برتر و تجلیل از تعاونگران نمونه استانی و ملی در هفته تعاون ( ۷ الی ۱۳ شهرویور ) برگزار می شود.

انتهای پیام/