امیری گفت: برق ۶۴ اداره پرمصرف در لرستان قطع شد.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق لرستان، مهران امیری با بیان اینکه از ابتدای پیک بار ۱۴۰۱ برنامه ریزی های فراوانی جهت عبور از پیک بدون خاموشی با برنامه، در نظر گرفته شده است، اظهار داشت: یکی از این برنامه ها پایش ۲۴ ساعته برق مصرفی ادارات و نهادهای عمومی می باشد.

وی افزود: بر اساس دستورالعمل ابلاغی، ادارات استان موظف هستند در ساعات اداری ۳۰ درصد و در ساعات غیر اداری ۶۰ درصد مصرف برق خود را نسبت به مشابه سال قبل کاهش دهند و در صورت عدم رعایت این الگو برق ها قطع خواهد شد.

سرپرست شرکت توزیع برق لرستان عنوان کرد: طی پایش برق مصرفی ادارات در هفته گذشته تعداد ۶۴ اداره در سطح استان متاسفانه الگوهای مصرفی برق را رعایت نکرده بودند با قطع برق مواجه شدند.

امیری با اشاره به اینکه روند پایش ادارات دولتی و نهادهای عمومی تا پایان پیک ادامه دارد، گفت: در مرحله اول به اداراتی که نسبت به رعایت الگوی مصرف همکاری ندارند، اخطار داده می شود و در صورت تکرار علاوه بر قطع برق،  لیست آنها به استانداری ارسال میگردد.

 وی افزود: امیدواریم که با برنامه های منسجمی که در نظر گرفته شده شاهد خاموشی های با برنامه در تابستان ۱۴۰۱ نباشیم و برق مطمئن و پایدار را به هم استانی های عزیز ارائه نماییم.

انتهای پیام/