طی مراسمی، کلنگ احداث موکب لرستان در ایلام بر زمین زده شد.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان، فرهاد زیویار استاندار لرستان از موکب لرستان در استان ایلام بازدید کرد و اظهار داشت: با توجه به در پیش بودن ایام محرم و صفر و ضرورت خدمت رسانی به زوار ابا عبدالله الحسین(ع)، از محل استقرار موکب لرستان بازدید شد و پس از بررسی وضعیت، تصمیمات لازم در رابطه با تامین نیازها اتخاذ شد .

 وی افزود: با پیگیری های صورت گرفته یک قطعه زمین به ابعاد سه هزار متر مربع به لرستان برای احداث موکب اختصاص یافته که در سفر امروز کلنگ آن به زمین زده شد که در نظر است با پیگیری نسبت به تسریع در ساخت آن اقدامات لازم عملیاتی شود . 

استاندار لرستان عنوان کرد: اقدامات زمینه‌ای در رابطه با ارائه خدمات به زوار در ایام محرم و صفر و بویژه در راهپیمایی اربعین از مدتها قبل در قالب برگزاری جلسات هماهنگی در استان انجام شده و با توجه به تشریح وظایف دستگاههای اجرایی مشکلی وجود نخواهد داشت. 

وی تصریح کرد: مردم ولایت مدار و عاشق اهل بیت لرستان همواره در ایام محرم و صفر ارادت خود را به امام حسین(ع) و اصحاب با وفایش ابراز داشته و امسال نیز همچون سال‌های گذشته زوار لرستانی در مراسم راهپیمایی اربعین حضور پررنگ خواهند داشت.

انتهای پیام/