امیری گفت:115 هزار مشترک خانگی برق در لرستان، الگوی مصرف را رعایت می کنند.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق لرستان، مهران امیری اظهار داشت: رویکرد ما این است که به سمت خاموشی در بخش کشاورزی و صنعت نرویم لذا با تفاهم و درخواست از مشترکین برای مدیریت مصرف امیدواریم صرفه جویی در انرژی برق به میزانی برسد که ما بتوانیم با همکاری همه بخش‌ها به نیاز‌ها پاسخ دهیم و وضعیت را مدیریت کنیم و از پیک بار عبور کنیم.

وی افزود:  ادارات استان باید در ساعات اداری ۳۰ درصد و پس از ساعات اداری ۶۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل در مصرف انرژی صرفه جویی نمایند که برخی دستگاه‌های اجرایی هنوز این همکاری را جدی نگرفته اند و مصرف برق ادارات و بخش‌های دولتی کاهش نیافته و این همکاری مطلوب نیست که امیدواریم به درخواست ما پاسخ دهند تا بتوانیم مدیریت مصرف را محقق  کنیم.

سرپرست شرکت توزیع برق لرستان با بیان اینکه ۱۱۵ هزار و ۵۸۵ مشترک خانگی الگوی مصرف برق را رعایت نموده اند، عنوان کرد: این  مشترکین در مجموع ۱۹۰ میلیون و ۳۵۰ هزار و ۷۱۰ تومان پاداش گرفتند.

وی تصریح کرد: در راستای مدیریت مصرف برق در پیک بار مبلغ ۱۷۸ میلیون و ۵۱۲ هزار و ۱۹ تومان به ۱۱۲ هزار و ۲۷۰ مشترکین عادی که الگوی مصرف را رعایت نمودند؛پرداخت شده است.

امیری گفت: همچنین  مبلغ ۱۱ میلیون و ۸۳۸ هزار و ۶۹۰ تومان نیز به ۳ هزار و ۳۱۵ مشترک تحت پوشش نهادهای حمایتی کمیته امداد و بهزیستی پرداخت شده است.

انتهای پیام/