یوسفی گفت: ایران ضمن اینکه به مذاکرات ادامه می‌دهد، با تمام توان فعالیت‌های هسته‌ای صلح‌آمیز خود را نیز پی خواهد گرفت.

به گزارش سفیرافلاک، مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به روند مذاکرات برای رفع تحریم‌های کشورمان گفت: ما ضمن اینکه به مذاکرات ادامه می دهیم، با تمام توان فعالیت‌های هسته‌ای صلح آمیز خود را پی خواهیم گرفت و رفتارهای کارشکنانه طرف مقابل در مذاکرات توجهی نخواهیم داشت.

 با اشاره به قطعنامه ماه پیش آژانس بین المللی انرژی اتمی افزود: آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با رفتارهای اخیر خود نشان داد که عروسک خیمه شب بازی آمریکا و رژیم صهیونیستی است و استقلالی ندارد.

عضو کمیسیون عمران مجلس عنوان کرد: همکاری فراپادمانی ایران با آژانس نه تنها برای ما منافعی در پی نداشته بلکه موجب پررویی غربی‌ها نیز شده است.

وی خاطرنشان کرد: تجربه دولت اصلاحات و دولت آقای روحانی در اجرای پروتکل الحاقی و همکاری‌های فراتر از تعهدات با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نشان داد که این کار فقط باعث زیاده خواهی‌های غربی‌ها می‌شود و هیچ ثمر دیگری ندارد.

یوسفی اظهار داشت: ما استفاده غیر صلح آمیز از انرژی هسته‌‌ای را حرام می دانیم و به آن اعتقادی نداریم اما درباره فعالیت‌های صلح‌آمیز هسته‌ای خود ما این کار را با تمام توان ادامه خواهیم داد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس