زیویار در راستای تامین اعتبار تکمیل تصفیه خانه های فاضلاب شهرهای کوهدشت و نورآباد با مدیر عامل بانک توسعه تعاون دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، فرهاد زیویار با تاکید بر اهمیت تامین اعتبار پروژه های نیمه تمام استان گفت: مشارکت بخش خصوصی و بانک ها نقش مهمی در تکمیل پروژه های استان خواهد داشت که جلسه امشب در همین راستا برگزار شد .

وی افزود: تصفیه خانه های آب و فاضلاب از اساسی ترین زیرساخت‌های شهری به شمار می روند که در دیدار با مدیر عامل بانک توسعه تعاون کشور موضوع تکمیل تصفیه خانه های شهرهای کوهدشت و نورآباد در دستور کار پیگیری قرار گرفت.

استاندار لرستان عنوان کرد: با توجه به اهمیت مشارکت بانک ها در تأمین اعتبار پروژه‌های عمرانی، در صورت حمایت مالی بانک توسعه تعاون شاهد آغاز عملیات تکمیل و بهره برداری از پروژه های مذکور در این شهرستانها خواهیم بود .

وی تصریح کرد: جبران عقب ماندگی ها در بحث زیر ساخت های استان ارتباط مستقیمی با استفاده از ظرفیت دستگاههای اجرایی و بانکها دارد و در همین رابطه به دنبال برنامه‌ریزی برای بالابردن سطح همکاری ها و بهره گیری از همه منابع موجود هستیم . 

زیویار خاطرنشان کرد: با توجه به گفتگوهای صورت گرفته و گزارشات ارائه شده، مدیر عامل بانک توسعه تعاون کشور در خصوص تامین اعتبار جهت تکمیل تصفیه خانه های فاضلاب شهرستانهای کوهدشت و نورآباد قول مساعد داد .

انتهای پیام/