یاوری گفت:تربیت دانشجوی تراز انقلاب، یکی از اهداف اصلی دانشگاه است.

به گزارش سفیرافلاک، احسان یاوری در جلسه ای که با حضور استاندار برگزار شد، اظهار داشت: هدف ما در دانشگاه، پیگیری دو مسئله است که یکی تربیت نیروی تراز ایران اسلامی است به این‌ معنی که فردی که دارای  تخصص و علم است و علم مورد نیاز را دارد و از تعهد برخوردار است بتواند خادم شایسته ای برای مردم باشد.

وی افزود: هدف بعد نقش آفرینی دانشگاه در منطقه ای که هستم و دانشگاه نباید نسبت به این بی تفاوت باشد و با یاری مسئولان پرتوان حرکت کنیم.

رئیس دانشگاه آیت‌الله بروجردی(ره)، عنوان کرد: در این دانشگاه پنج هزار و ۱۰۰ دانشجو و ۹۸ عضو هیات علمی وجود دارد که یکی از اقدامات دانشگاه، بررسی و ارائه راهکار برای حل مشکلات صنایع بوده است.

وی با اشاره به مشکل خوابگاه در دانشگاه، تصریح کرد: سه هزار و ۵۰۰ تا دانشجو غیر بومی و متقاضی خوابگاه هستند که برای رفع این مشکل مکان هایی در شهر در نظر گرفته شده ولی چون اصول اولیه را ندارند و دانشجویان احساس راحتی ندارند، رایزنی داشتیم که برخی از ادارات بخشی از امکانات خود را در اختیار بگذارند ولی همکاری نکردند.

یاوری بیان کرد: برای حل ریشه ای نیاز است خوابگاه داشته باشیم و در زمینه ساخت خوابگاه از ظرفیت استانداری و خیران استفاده شود.

انتهای پیام/