فتاح با اشاره به اینکه ساخت 20 هزار مسکن محرومان در کشور انجام می شود گفت: ۴ هزار واحد مسکونی برای خانواده ها دارای دو معلول نیز ساخته می شود.

به گزارش سفیرافلاک پرویز فتاح ظهر امروز در جلسه بررسی طرح های محرومیت زدایی استان که در استانداری لرستان برگزار شد، اظهار داشت: برای خانوارهای دارای دو معلول و بیشتر در کشور قرار است که چهار هزار منزل مسکونی ساخته شود که در لرستان نیز ۴۵۰ واحد برای خانوارهای دو معلول احداث می شود.

وی افزود: بنیاد مسکن ساخت ۲۰ هزار واحد مسکونی برای محرومان را در دستور کار دارد که برای ساخت این منازل قرار شد که ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات دولتی و مابقی توسط بنیاد تامین شود تا این منازل ساخته شود که سهم لرستان از این تعداد واحد، ۶۶۰ منزل می باشد.

رئیس بنیاد مستضعفان کشور گفت: یکی دیگر از اهداف بنیاد، پرداخت تسهیلات اشتغال است که ۱۰۰ میلیارد تومان وام قرض الحسنه پرداخت می شود و در صورت جذب کامل این میزان تسهیلات، مجدد تکرار می گردد.

فتاح با اشاره به توزیع بسته های لبنی بیان کرد: ۲۱ هزار بسته لبنی به ارزش هربسته ۶۰۰ هزار تومان در بین مددجویان کمیته امداد و بهزیستی توزیع می شود که در مجموع بیش از ۱۲ میلیارد تومان برای بسته لبنی هزینه شده است.

انتهای پیام/