سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان بلافاصله بعد از برگزاری مصاف انتخابی سنگین وزن، اردونشینان تیم ملی را برای آغاز تمرینات معرفی کرد.

به گزارش سفیرافلاک، محمد بنا روز گذشته با حضور در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی شاهد پیکارهای انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی بود و نظارت جدی بر تک کشتی انتخابی وزن ۱۳۰ کیلوگرم داشت. مصافی که طی آن امین میرزازاده و علی اکبر یوسفی رودرروی هم قرار گرفتند و در نهایت میرزازاده توانست با برتری بر حریف، صاحب دوبنده تیم ملی در رقابت‌های جهانی ۲۰۲۲ صربستان شود.

بلافاصله بعد از تک دیدار انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی، محمد بنا اسامی اردونشینان را برای استارت تمرینات اعلام کرد تا فرنگی کاران دعوت شده از فردا ۲۱ تیرماه در خانه کشتی گردهم آیند. همچنین پیش از این اعلام شد که برخی فرنگی‌کاران در پایان اردوی مذکور راهی تورنمنت لهستان می‌شوند که در این میان محمدعلی گرایی و محمدهادی ساروی دو مدال‌آور مسابقات جهانی نروژ که تاکنون در هیچ رقابت بین المللی شرکت نکردند نیز تیم را همراهی خواهند کرد. تورنمنتی که به عنوان آخرین میدان تدارکاتی بین المللی شاگردان محمد بنا پیش از حضور در جهانی صربستان محسوب می‌شود.

بدین ترتیب نهمین اردوی تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در رقابت‌های جهانی صربستان از فردا آغاز و تا روز اول مردادماه پیگیری می‌شود.

طبق اعلام کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی اسامی نفرات دعوت شده به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم: پویا دادمرز (خوزستان) علی نوربخش (تهران) محمد حسینوند پناهی (خوزستان)

۶۰ کیلوگرم: مهدی محسن نژاد (خوزستان) پویا ناصرپور (خوزستان) امید آرامی (سیستان و بلوچستان) امیررضا ده بزرگی (فارس)

۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی (فارس) علیرضا نجاتی (قم) شیرزاد بهشتی طلا (تهران) اصغر سام دلیری (مازندران) مصطفی رضایی (مازندران)

۶۷ کیلوگرم: محمدرضا گرایی (فارس) محمدجواد رضایی (قم) سعید ارجمند (فارس)

۷۲ کیلوگرم: محمدرضا مختاری (فارس) محمدرضا رستمی (فارس) امیرحسین حاجی پور (مازندران)

۷۷ کیلوگرم: محمدعلی گرایی (فارس) امین کاویانی نژاد (خوزستان) عارف حبیب اللهی (تهران) محمدحسین آذرم دخت (فارس)

۸۲ کیلوگرم: پژمان پشتام (تهران) رسول گرمسیری (خوزستان) محمدحسین محمودی (تهران)

۸۷ کیلوگرم: ناصر علیزاده (مازندران) رامین طاهری (خوزستان) حمیدرضا بادکان (تهران)

۹۷ کیلوگرم: محمدهادی ساروی (مازندران) مهدی بالی (مازندران) مهدی فلاح (تهران)

۱۳۰ کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی (خوزستان) امین میرزازاده (خوزستان) علی اکبر یوسفی (مازندران) علیرضا حسنوند (لرستان)

سرمربی: محمد بنا

مربیان: رسول جزینی، بهروز حضرتی پور، عادل بالی تبار، طالب نعمت پور، سینا طالب وند، علی قیطاسی

متخصص تغذیه: دکتر رامین امیرساسان

ماساژور: محمد علیزاده و جمال حق پناه

انتهای پیام/

  • منبع خبر : مهر