ولی پور گفت: زنان با رعایت حجاب، گامی بزرگ در جهت تحکیم بنیان خانواده و ارتقای شخصیت برمی دارند.

فریبا ولی پور در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: حجاب و عفاف یکی از رسالت های مشترک انبیاء و اولیاء بوده چرا که رعایت این اصل اخلاقی که برگرفته از فطرت پاک بشر است به حذف بسیاری از گناهان و ناهنجاری های اجتماعی کمک می کند.

وی افزود: مسئله حجاب و عفاف یکی از مهمترین مسائل جوامع بشری است چرا که پیوندی مستقیم با تمام ابعاد سیاسی، اجتماعی و فرهنگی جامعه دارد و این مسئله از مسائل مورد تاکید مقام معظم رهبری است که حجاب به عنوان محدودیت نیست بلکه به عنوان یک ارزش و جایگاه بانوان مطرح است.

مدیرکل امور بانوان استانداری لرستان تصریح کرد: ارتباط تناتنگی بین رعایت حجاب و عفاف و تحیکم بنیان خانواده وجود دارد به طوری که هرچه افراد یک خانواده به رعایت اصول حجاب پایبند باشند، میزان آرامش آنها نیز بیشتر و پایبندی آنها به حریم خانواده بیشتر است.

ولی پور اولین پیام درعایت حجاب برای بانوان را حفظ کرامت و تعالی جایگاه او در جامعه برشمرد و گفت: در حقیقت زنان با رعایت حجاب، گامی بزرگ در جهت تحکیم و ارتقای شخصیت خود در جامعه برمی دارند.

وی بیان کرد: در جنگ نرمی که سالهاست بر علیه کشور شروع شده و به شکل همه جانبه امنیت روحی روانی خانواده ها را مورد هجمه قرار داده است، اولین مسئله مورد هدف دشمنان مسئله حجاب و عفاف است چرا که دشمنان به خوبی می دانند که اگر بخواهند خللی در بنیان محکم خانواده ایرانی اسلامی ایجاد کنند بهترین راه رخنه و نفوذ، حجاب و عفات زنان مسلمان است البته تاکید می شود حجاب و عفاف فقط خاص زنان نیست و تاکید زیادی برای حفظ حجاب و عفاف توسط زنان و مردان شده است.

مدیرکل امور بانوان استانداری لرستان خاطرنشان کرد: اگر حُجب و حیای مرد کمرنگ شود، غیرت آن کمرنگ و با کمرنگ شدن غیرت نیز بنیان خانواده سست و متزلزل می شود.

انتهای پیام/