حجت الاسلام سرلک گفت: باید از تمام ظرفیت‌ها برای ترویج فرهنگ حجاب استفاده کرد.

به گزارش سفیرافلاک، حجت الاسلام مهدی سرلک در همایش بانوان و دختران فاطمی الیگودرز اظهار داشت: بخش زیادی از عوامل جدایی  و طلاق این است که به  این قانون الهی توجه نشده  که حجاب عامل اصلی پیشرفت بوده که در بیانیه گام دوم انقلاب نیز مورد تاکید است.

وی افزود:حجاب و عفاف مسئله فردی نیست و رعایت حجاب از الزامات مهم و سبب پیشرفت است وبی توجهی به حجاب توسط بانوان موجب بروز مشکلات و در سطح جامعه می گردد.

امام جمعه الیگودرز عنوان کرد: امروز نوک حمله دشمنان در فضای حقیقی و مجازی به سمت ایمان و اعتقاد دختران و زنان است و حجاب بهانه  بوده ودشمنان  به دنبال گرفتن عفت هستند تا  برجامعه مسلط شوند.

وی با اشاره به اینکه از همه ظرفیت باید در ترویج و گسترش فرهنگ حجاب استفاده کرد، تصریح کرد:حجاب موجب می شود که توانایی و استعدادهای زنان مشخص شود و تنها بُعد جسمانی  زن نیست، بی حجابی بزرگترین ظلم به بانوان به شمار می رود.

ضرورت توجه به مسئله حجاب در جامعه

 سرهنگ محمود یوسفوند، فرمانده سپاه الیگودرز در این مراسم اظهار داشت:وظیفه خواهران این است که  با غیرت زینبی امر به معروف و نهی از منکر را و این واجب الهی را فراموش نکنند، این جهادی است که مکتب امامین و انقلاب اسلامی دنبال می کند.

وی افزود:تذکر لسانی در راستای بی حجابی و بدحجابی  بسیار تاثیرگذار  است و  وصیت شهید  عزیز حفظ حجاب و غیرت در مردان است.

انتهای پیام/