کرم وند با بیان اینکه 180 روستای لرستان با تانکر آبرسانی می شود، گفت: در چهار ماهه نخست امسال 2 هزار و ۵۰۰ انشعاب غیر مجاز شناسایی شده است.

حمید کرم وند در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهارداشت: با گرم شدن هوا تعداد روستاهایی که با تانکر آبرسانی می شوند، افزایش یافته و در حال حاضر ۱۸۰ روستای استان با تانکر آبرسانی می شود و بیشترین روستاهایی که با تانکر آبرسانی می شوند مربوط به روستاهای نورآباد و پلدختر است.

وی با اشاره به افزایش مصرف آب افزود: میزان مصرف آب در تیرماه ۱۰ درصد افزایش یافته ولی پیش بینی می شود این میزان مصرف تا ۱۲ درصد هم افزایش یابد که ضروری است مشترکان در مصرف آب مدیریت و صرفه جویی را مد نظر داشته باشند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان تصریح کرد: یکی از مهمترین برنامه هایی که در دستور کار قرار دارد، شناسایی انشعابات غیر مجاز است که در چهار ماهه اول امسال دو هزار و ۵۰۰ انشعاب غیر مجاز شناسایی شده است.

کرم وند عنوان کرد: از این تعداد هزار و ۷۰۰ انشعاب شهری و ۸۰۰ انشعاب در روستاها بوده که متاسفانه در روستاها، بیشتر از آب شرب برای کشاورزی و باغات استفاده می کنند که در صورت مشاهده برخورد و به مراجع قضایی معرفی می گردد.

انتهای پیام/