خسروی گفت: همزمان با عید سعید غدیر خم، ۱۱۴ هزار پرس غذای گرم با همکاري و مشارکت ۵۵ گروه جهادی طبخ و بین خانوارهای محروم و نیازمند لرستان توزیع می‌شود.

به گزارش سفیرافلاک، کوروش خسروی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در اجرای منویات مقام معظم رهبری و پیرو اهداف و برنامه های خود همزمان با عید سعید غدیر خم، همانند سالیان گذشته نسبت به طبخ بیش از ۱۱۴ هزار پرس غذای گرم خواهد پرداخت.

وی افزود: این میزان فعالیت با همکاری و مشارکت ۵۵ گروه جهادی فعال در سطح استان صورت خواهد گرفت. رابطه جهادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)در لرستان تصریح کرد: این طرح با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال اجرایی، که بعد از طبخ بین ساکنان مناطق محروم و کمتر برخوردار استان توزیع می‌شود.

رابط جهادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در لرستان عنوان کرد: علاوه بر تهیه و توزیع غذا توسط گروه های جهادی، برپایی ایستگاه‌های صلواتی و برگزاری مراسم جشن شادی و نورافشانی و پخش شربت و شیرینی در شب و روز عید غدیر، ایجاد غرفه‌های نقاشی برای کودکان و نوجوانان همراه با اهدای جوایز، درسطح شهرها و روستاهای استان نیز در حال برگزاری است.

انتهای پیام/