فیسبوک در حال آزمایش ویژگی جدیدی است که به کاربران امکان می‌دهد در یک حساب، پروفایل‌های متعددی داشته باشند.

به گزارش سفیرافلاک، فیسبوک در تلاشی تازه برای بازگرداندن کاربران به این پلتفرم، به تعداد محدودی از کاربران به عنوان بخشی از یک آزمایش جدید، اجازه داده تا پنج نمایه مختلف داشته باشند.

گزارش‌های اولیه بلومبرگ نشان می‌دهد که این آزمایش فقط برای کاربران خاصی در چند کشور منتخب از جمله آمریکا در دسترس است. البته یک نمایه در حساب شخص، باید به عنوان هسته اصلی با نام واقعی کاربر ثبت شده باشد. اما چهار نمایه اضافی نیازی به استفاده از نام واقعی شخص ندارند. به علاوه، همه آن‌ها یک فید خبری منحصر به فرد دارند.

سازماندهی بهتر باعث ایجاد تمرکز است و کاربران در آینده می‌توانند پروفایل‌های مختلفی را برای اهداف مختلف ایجاد کنند. به عنوان مثال، شما می‌توانید یک نمایه کاری، یک نمایه خانوادگی، یک نمایه سرگرمی، یک نمایه برای ارتباط با دوستان و … داشته باشید. با این پروفایل‌های مختلف، شرکت متا امیدوار است که به هم ریختگی حساب‌ها را کاهش دهد.

فیسبوک

البته مسئولان فیسبوک گفته اند اگر قوانین مربوط به یک نمایه را نقض کنید، بر بقیه نمایه‌ها نیز تأثیر می‌گذارد. همچنین نام‌های کاربری همچنان باید از استاندارد‌های انجمن پیروی کنند و دارای اعداد یا نویسه‌های خاص نباشند.

در مورد در دسترس بودن، هنوز اطلاعاتی در دست نیست، زیرا ممکن است متا این ویژگی را در آینده به طور گسترده‌تری عرضه کند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان