زیویار گفت:مرحله اول ساخت ۵۵۰۰ واحد مسکونی در لرستان آغاز می شود.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، فرهاد زیویار در دیدار با مهندس قاسمی و ارائه گزارشی از وضعیت مسکن استان گفت: در راستای عمل به تعهدات دولت سیزدهم در زمینه ساخت مسکن برای اقشار کم درآمد، اقدامات زمینه ای در لرستان با سرعت بالا به انجام رسیده است.

وی با اشاره به تاکید آیت اله سید ابراهیم رئیسی بر تسریع در ساخت مسکن محرومان، اظهار داشت: گام های ابتدایی ساخت مسکن در لرستان طبق برنامه‌ریزی و با تأمین زمین مورد نیاز برداشته شده و اقدامات بعدی بزودی آغاز می شود .

استاندار لرستان عنوان کرد: شناسایی افراد واجد شرایط برای دریافت تسهیلات مسکن از دیگر اقداماتی است که به تفکیک شهرستان ها صورت گرفته و مطابق جدول زمانبندی خدمات به هم استانی ها ارائه می گردد .

وی تصریح کرد: با توجه به اقدامات صورت گرفته، این آمادگی وجود دارد تا عملیات اجرایی ساخت تعداد پنج هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی در قالب طرح ملی مسکن مهر در لرستان آغاز شود .

 وزیر راه و شهرسازی در پایان این دیدار با ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده، از سفر به لرستان در آینده نزدیک برای آغاز عملیات اجرایی این پروژه خبر داد ‌.

انتهای پیام/