زیویار گفت: روند رو به رشد کشور مستلزم بهره گیری از دانش روز دنیا در مهارت آموزی است.

به گزارش به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان، فرهاد زیویار اظهار داشت: در جوامع پیشرفته بشری مهارت آموزی و بالا بردن توان علمی در تمامی سطوح از اهمیت بالایی برخوردار است تا آنجا که برنامه ریزی های کلان بر افزایش سطح مهارت در مدارس پایه گذاری شده است.

وی افزود: امروزه توجه به افزایش کیفیت در اجرای اقدامات و اثربخشی بالای آن ارتباط مستقیمی با شیوه های نوین مهارت آموزی دارد و به گردش درآمدن چرخ توسعه در هر جامعه‌ای مدیون آموزش مهارت هاست.

استاندار لرستان تصریح کرد: جایگاه کنونی ایران اسلامی در عرصه های مختلف علمی ماحصل اهتمام اقشار مختلف در مهارت آموزی و به کار بستن آن در راستای سربلندی کشور است و قرار گرفتن در کرسی های بالای علمی دنیا ثمره این تلاش ها است.

زیویار عنوان کرد: شکی نیست ادامه روند رو به رشد کشور مستلزم به روزآوری و بهره گیری از دانش روز دنیا در مهارت آموزی و همچنین افزایش فعالیت های دانش بنیان است که ضرورت دارد در مدارس، دانشگاه ها و سایر مراکز آموزشی به این مهم توجه ویژه شود.

استان لرستان گفت: با بهره مندی از توان نیروهای جوان و انقلابی و همچنین موهبت های خدادادی بسیاری که وجود دارد، ظرفیت مهمی در افزایش توان علمی کشور به شمار می‌رود.

انتهای پیام/