ولیان منش فرد گفت: عملیات مرصاد پاسخ به عملیات فروغ جاویدان منافقین بود که با پیروزی غرور آفرین رزمندگان اسلام همراه شد.

علی ولیان منش فرد در گفت‌و‌گو با خبرنگار سفیرافلاک، با اشاره به سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد اظهار داشت: دشمن از همان ابتدای انقلاب تاکنون با ترفندها و توطئه های گوناگون به دنبال همراه کردن مردم جهت آشوب، اغتشاش و تفرقه افکنی برای رسیدن به مقاصد شوم خود است.

وی افزود: منافقین با حمایت‌های صدام از مرز قصرشیرین به مواضع ایران حمله کرده بودند تا به خیال خود با حمایت و همراهی مردم به مقاصد خود برسند ولی مقاومت مردم به سدی نفوذ ناپذیر در مقابل آنها تبدیل شد.

کارشناس مسائل سیاسی عنوان کرد: غیرت، جسارت و ایثار مردم کرد در کنار دیگر رزمندگان از اقوام دیگر نشان از اتحاد ملت برای شکست استکبار بود.

وی تصریح کرد: آمریکا و رژیم صهیونیستی به خوبی با ادبیات مقاومت ۸ساله ایران آشنا هستند و به نقش کشورمان در ترویج مسئله مهم مقاومت به عنوان الگو در منطقه و دنیا واقف هستند.

ولیان منش فرد با اشاره به اینکه منافقین اصلا حال و روز خوبی ندارند و بیشتر خانه به دوش هستند، یادآور شد: زندگی منافقین در یک اردوگاه به بزرگی ۵۰ زمین فوتبال و با دیوارهای بلند محصور شده با سیم خاردار است که بیشتر به یک جهنم شبیه است.

کارشناس مسائل سیاسی بیان کرد: در این مکان علاوه‌بر شکنجه جسمی، ترور روحی اعضا جزئی از برنامه‌های روزمره به شمار می‌رود. ساکنان اردوگاه منافقین که تنها ۳۵ دقیقه با خودرو تا تیرانا، پایتخت آلبانی فاصله دارد، حق داشتن گوشی همراه، ساعت و تقویم ندارند.

وی گفت: عملیات مرصاد آخرین برگ زرین هشت سال دفاع مقدس بود که منافقین شش روز پس از پذیرش قطعنامه ۵۹۸ شورای امنیت سازمان ملل از سوی ایران به پیشتیبانی صدام و رژیم بعث عراق عملیاتی تحت عنوان فروغ جاویدان، یک طرحی را برنامه ریزی کردند و به خیال واهی خود ظرف ۴۸ ساعت ایران اسلامی تسلیم نقشه شیطانی آنان خواهد شد.

ولیان منش فرد گفت: عملیات مرصاد در واقع پاسخ به عملیات فروغ جاویدان منافقین بود که با پیروزی غرور آفرین رزمندگان اسلام همراه شد.

انتهای پیام/