رئیس جمهور در بدو ورود به همدان با اشاره به ظرفیت‌های بالای استان به ویژه در بخش کشاورزی و گردشگری گفت: برخی از این ظرفیت‌ها با موانع و مشکلاتی مواجه هستند که با وجود نیروی انسانی کارآمد و جوان استان این مشکلات قابل حل است.

به گزارش سفیرافلاک، آیت‌الله ابراهیم رئیسی صبح امروز و در جریان سی‌امین سفر خود به همدان در بدو ورود به فرودگاه در جمع خبرنگاران با درود به مردم خوب همدان اظهار کرد: همدان استانی تاریخی و تمدنی است و یادآور رشادت‌های بسیار رزمندگان و ۸ هزار شهید و ۲۷ هزار جانباز و ایثارگر.

وی با بیان اینکه برای بنده و هیات دولت حضور در این استان ایثارگر و تاریخی افتخاری بزرگ است گفت: همدان مهد عالمان، حکیمان، شاعران و فرزانگان بسیاری است که نه تنها کشور که جهان اسلام از آن‌ها فیض برده‌اند.

رئیس جمهور با اشاره به ظرفیت‌های بالای استان به ویژه در بخش کشاورزی و گردشگری و شرایط معدنی آن گفت: برخی از این ظرفیت‌ها با موانع و مشکلاتی مواجه هستند که با وجود نیروی انسانی کارآمد و جوان استان این مشکلات قابل حل است.

وی تأکید کرد: بررسی‌هایی در این زمینه در دولت انجام شده است و جمع‌بندی‌هایی داشتیم تا بتوانیم مصوبات خوبی را برای همدان داشته باشیم.

رئیسی با بیان اینکه با توجه به سفر یک‌روزه امکان حضور در تمام شهرستان‌ها نیست، گفت: ان‌شاءالله در سفرهای بعدی عرض ارادت به مردم دیگر شهرستان‌های استان خواهم داشت.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس