ابراهیمی گفت: منطقه ویژه اقتصادی بروجرد در هفته دولت کلنگ زنی می شود.

به گزارش سفیرافلاک، سیروس ابراهیمی صبح امروز در جلسه منطقه ویژه اقتصادی بروجرد که در فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: در کل کشور ۷۳ منطقه ویژه اقتصادی وجود دارد که از این تعداد سه منطقه در استان لرستان می باشد که لرستان را به سمت سرمایه گذاری اقتصادی و ایجاد اشتغال سوق می دهد.

وی افزود: این مناطق از ویژگی های خاصی برخورد هستند که به عنوان عاملی مهم برای جذب سرمایه گذار می باشند و می توانند در توسعه استان موثر باشند.

معاون امور اقتصادی استانداری لرستان تصریح کرد: در همین راستا از مدتها قبل برنامه ریزی و پیگیری هایی برای منطقه ویژه اقتصادی بروجرد انجام شده و در برنامه زمانبدی همزمان اولین روز هفته دولت در سال جاری با حضور مسئول کشوری این منطقه کلنگ زنی می شود.

ابراهیمی عنوان کرد: ایجاد منطقه ویژه اقتصادی یک فرصت اقتصادی بوده و رغبتی برای سرمایه گذاری است.

در ادامه عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه ریزی آغاز عملیات احداث منطقه ویژه اقتصادی در دستور کار قرار گرفت و طبق پیگیری های انجام شده در ۱۷ خرداد امسال تصویب شد و مقرر گردید با حضور معاون صمت و متولیان استانی در هفته دولت شاهد آغاز عملیات پروژه باشیم.

وی افزود: وجود این منطقه، فرصتی برای جذب سرمایه گذار است و این منطقه می تواند به کانون سرمایه گذاری تبدیل شود.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این پروژه در ۶۰ هکتار اجرا می شود اما ۳۰ هکتار دیگر تملک شده و به این مساحت اضافه می شود که امیدواریم شاهد رونق تولید و اشتغال در شهرستان باشیم.

انتهای پیام/