شیروانی با اشاره به اینکه تمام محورهای اصلی و فرعی لرستان باز است گفت: ۳۲ تیم راهداری در محورها مستقر هستند.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی راهداری لرستان، مرتضی شیروانی اظهار داشت: علیرغم بارش باران در شهرستان های الیگودرز، ازنا، دورود، در حال حاضر تمام محورهای اصلی، فرعی و روستایی باز و تردد برقرار است.

وی با اشاره به اشراف کامل به محور بزنوید_ امامزاده محمد بن حسن(ع) و استقرار اکیپ پیمانکار احداث راه و تیم عملیاتی راهداری در منطقه افزود: تنها محور فرعی بزنوید _امام زاده محمدبن حسن(ع) الیگودرز به دلیل ریزش محدود و اجرای عملیات خاکی، درحین بارندگی در تردد ماشین آلات سبک مشکل ایجاد شده بود که با قطع بارش، با تلاش پیمانکار و حضور به موقع تیم عملیاتی راهداری بازگشایی انجام و ارتباط مجدد برقرار شد.

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان عنوان کرد: همچنین در دو نقطه از این محور نیز ریزش محدود اتفاق افتاد که به همت راهداران شهرستان الیگودرز بلافاصله عملیات ریزش برداری صورت گرفت.

وی با اظهار تاسف از کشته شدن افراد یک خانواده عشایری در سیلاب الیگودرز، تصریح کرد: این اتفاق در خارج از مسیر محورهای مواصلاتی رخ داده است و در حال حاضر تمام راه های اصلی، فرعی و روستایی شهرستان الیگودرز باز و تردد برقرار است.

شیروانی گفت: از روز گذشته با اعلام پیش بینی های هواشناسی درخصوص شرایط جوی، ۳۲ تیم راهداری درقالب گشت راه و ترابری در محورها مستقر و مشغول خدمت رسانی هستند.

انتهای پیام/