در معاملات امروز قیمت سهام اغلب نمادهای گروه کشاورزی و دامپروری بازار رشد کرده و این گروه در کنار گروه‌های فلزات اساسی و پتروشیمی‌ها سبزترین گروه‌‌های بازار سهام هستند.

به گزارش سفیرافلاک، در ۲ ساعت ابتدایی معاملات امروز، شنبه ۸ مرداد ماه، شاخص کل با رشد ۴ هزار و ۶۰۰ واحدی به سطح یک میلیون و ۴۴۸ هزار واحد رسیده و شاخص کل هم وزن نیز با ۷۸ واحد افزایش به سطح ۳۸۹ هزار و ۵۴۶ واحد رسیده است. 

نماد‌های فملی، فولاد، شستا، نوری، فارس و تاپیکو بیش‌ترین اثر را در رشد شاخص کل بورس دارند و در فرابورس شراز، زاگرس، آریا، دماوند و بمپنا بزرگان سبزپوش هستند.

در جدول پرتراکنش‌ترین نمادهای بورس خگستر صدرنشین است و انرژی۳ و نوری در رتبه‌های بعدی هستند. در فرابورس نیز نمادهای دی، شراز و فرابورس پرتراکنش‌‌ترین نمادها هستند.

در معاملات امروز قیمت سهام اغلب نمادهای گروه کشاورزی و دامپروری بازار رشد کرده و این گروه در کنار گروه‌های فلزات اساسی و پتروشیمی‌ها سبزترین گروه‌‌های بازار سهام هستند.

ارزش معاملات بازار سهام تا این لحظه به هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان بالغ شده که هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان به بورس و 600 میلیارد تومان به فرابورس اختصاص دارد. 

نقشه بورس

بورس
  • منبع خبر : اقتصاد نیوز