زیویار با اشاره به آماده باش دستگاه ها، گفت: امنیت جانی و مالی مردم در اولویت است.

به گزارش سفیرافلاک به نقل ازروابط عمومی استانداری لرستان، فرهاد زیویار در جلسه ستاد بحران الیگودرز که در محل سد رودبار برگزار شد، ضمن عرض تسلیت ایام ماه محرم و همچنین جان‌باختن هم‌استانی‌ها در حادثه سیل اخیر با بیان اینکه احتمال ادامه فعالیت این سامانه در استان وجود دارد، اظهارداشت: باید آمادگی کامل داشته باشیم، همچنین هشدارها و اطلاع‌رسانی‌ها ادامه یابد چراکه ممکن است بعضی از مردم هنوز این سامانه را جدی نگرفته باشند.

وی افزود: باید نسبت به آینده پیش‌قدم باشیم و از هر حیث اطلاع رسانی و تعهدات لازم را به درستی انجام دهیم تا خسارات کمتری وارد شود.

زیویار با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی گزارش‌های خود را از خسارات که تهیه کرده‌اند در اسرع وقت به روزرسانی و قطعی کنند، عنوان کرد: همچنین یک نسخه از این گزارش را در اختیار دستگاه مدیریتی استان قرار دهند. در اختیار فرمانداری‌ نیز قرار گیرند تا طی جلساتی به جمع‌بندی لازم رسیده و در اسرع وقت به وزارت کشور و دستگاه‌های تخصصی ارسال شوند تا قبل از تشکیل جلسه هیئت دولت در اختیار مرکز قرار گیرند.

وی خاطرنشان کرد: تمامی دستگاه‌ها باید به نوعی احساس مسئولیت داشته باشند و در مواجهه با این‌گونه حوادث خود را مسئول بدانند.

استاندار لرستان تاکید کرد: امنیت جانی و مالی مردم مهم‌ترین اولویت ماست بنابراین تمامی دستگاه‌ها باید آمادگی لازم را داشته باشند تا دیگر شاهد حوادث ناگوار برای مردم نباشیم.

انتهای پیام/