شیروانی گفت: آبگرفتگی روستای پرسک شهرستان الشتر که درپی بارش های شب گذشته اتفاق افتاده بود با تلاش راهداری و دیگر دستگاه ها در کوتاه ترین زمان برطرف شد.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی راهداری لرستان، مرتضی شیروانی اظهارداشت: درپی بارش های شب گذشته در شهرستان الشتر، منازل مسکونی روستای پرسک دچار آبگرفتگی شده بود که با تلاش راهداران سختکوش شهرستان، به کارگیری تمام امکانات در کنار سایر دستگاه های امدادی و خدمت رسان و با مدیریت میدانی فرماندار الشتر در کوتاه ترین زمان برطرف شد‌.

وی افزود: خوشبختانه کار امدادرسانی و رفع آبگرفتگی از همان دقایق اولیه طغیان کانال آب به سمت منازل مسکونی اهالی روستای پرسک آغاز شد و با همراهی مردم و جدیت تمام راهداران و سایر دستگاه های امدادی و خدمات رسان تا صبح امروز، این مشکل مرتفع شد.

سرپرست اداره‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان با بیان اینکه راهداران در این شب بحرانی، لحظه ای پلک بر هم نگذاشتند تا آسیبی متوجه مردم نشود، از تلاش بی وقفه رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و راهداران شهرستان الشتر و تعامل بین بخشی اعضای شورای مدیریت بحران این شهرستان قدردانی کرد.

انتهای پیام/