امیری گفت: بارش های اخیر ۲۰ میلیارد ریال به زیرساخت های شبکه برق استان لرستان خسارت وارد کرد.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان، امیری با اشاره به بارش های اخیر و خسارت وارده به شبکه برق، اظهار داشت: در اثر بارندگی های اخیر در سطح استان به خصوص در قسمت شرقی و جنوب شرقی استان در شهرستان های الیگودرز، ازنا، دورود و به صورت پراکنده در شهرستان های بروجرد، سلسله و خرم آباد خساراتی به بخش شبکه توزیع برق استان وارد شده است.

وی افزود: در اثر بارندگی‌های اخیر خساراتی اعم از سوختن دو دستگاه ترانسفورماتور، یک دستگاه سکسیونر، یک دستگاه ریگلوزر و به بیش از پنج کیلومتر از شبکه برق خسارت وارد شده است.

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان بیان کرد: طبق برآورد اولیه بیش از ۲۰ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال خسارت به زیرساخت های شبکه توزیع برق استان وارد شده است.

وی عنوان کرد: همه این اقدامات با تلاش مدیریت های توزیع برق در شهرستان های مذکور در اسرع وقت برطرف و در حال حاضر هیچگونه خاموشی در سطح استان نداریم.

امیری گفت: با ارسال هشدار هواشناسی و مدیریت بحران استانداری، جلسه مدیریت بحران شرکت توزیع تشکیل و کلیه پرسنل های عملیاتی بهره برداری از ۶ مرداد ماه تاکنون در آماده باش کامل هستند و در بارشهای اخیر این اکیپ ها  بلافاصله وارد عمل شده و در کمترین زمان ممکن رفع خاموشی شده است.

انتهای پیام/