اگر شما هم می‌خواهید بدانید که چگونه توصیه‌های فید اینستاگرام را برای یک ماه غیرفعال کنیم، این گزارش را بخوانید.

به گزارش سفیرافلاک، ممکن است اینستاگرام از طراحی مجدد شبیه به تیک تاک عقب نشینی کند و از توصیه‌ها و پیشنهادات مداوم خود بکاهد، اما این مانع از نمایش محتوای توصیه شده در فید شما نمی‌شود.

برخی کاربران با این موضوع مشکلی ندارند، اما برخی دیگر مایل به دیدن ویدئو‌های پیشنهادی اینستاگرام نیستند. اما همانطور که آدام موسری رئیس اینستاگرام، در اوایل این هفته در یکی از استوری‌های خود به آن اشاره کرد، راه حلی برای خلاصی از توصیه‌های اینستاگرام وجود دارد.

این امکان وجود دارد که توصیه‌ها و پست‌های پیشنهادی را از فید اصلی اینستاگرام خود به مدت ۳۰ روز مخفی کنید و این کار فقط چند ثانیه طول می‌کشد.

پست‌های پیشنهادی اینستاگرام

نحوه به تعویق انداختن توصیه‌های اینستاگرام در فید به مدت ۳۰ روز

برای انجام این کار، در فید اصلی اینستاگرام خود حرکت کنید تا با یک پست توصیه شده روبرو شوید. اینگونه پست‌ها معمولاً با توضیحاتی برای اینکه چرا آن‌ها را می‌بینید همراه است، مانند “چون شما یک ویدئو از __ تماشا کردید” یا “چون شما __ را دنبال می‌کنید. “

اکنون روی علامت X آن ضربه بزنید. پس از انجام این کار، متنی را خواهید دید که تأیید می‌کند آن پست خاص پنهان شده است. اما ما می‌خواهیم مدت طولانی تری از شر این موارد خلاص شویم؛ بنابراین از گزینه‌های فهرست شده، روی تعویق همه پست‌های پیشنهادی در فید به مدت ۳۰ روز، ضربه بزنید.

پس از آن، یک علامت سبز رنگ ظاهر می‌شود که تأیید می‌کند فید شما حاوی پست‌های پیشنهادی برای ۳۰ روز آینده نخواهد بود.

تمام! کل ماجرا همین بود و با اینکه تنظیمات خاصی برای این کار وجود ندارد، اما این یک راه مفید برای کنترل بیشتر بر نحوه عملکرد برنامه است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان