رازانی گفت: 25 واحد تولیدی راکد طی سال جاری در لرستان احیا شد.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی لرستان، بختیار رازانی اظهارداشت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته ۲۵ واحد از ۱۲۴ واحد صنعتی راکد مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان لرستان جهت راه اندازی مجدد و برگشت به تولید در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: راه‌اندازی مجدد واحد‌های راکد قابل احیا در سطح شهرک‌های صنعتی مبنای کار قرار گرفته که به همین منظور احصای آخرین وضعیت واحد‌های صنعتی غیرفعال و قابل احیا از برنامه های اصلی این شرکت در سال جاری محسوب می شود که از ابتدای سال تاکنون چهار واحد تولیدی صنایع شیمیایی که راکد بودند، به چرخه تولید بازگشته اند.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان لرستان تصریح کرد: در سال گذشته نیز تعداد ۳۱ واحد تولیدی صنایع غذایی، کانی غیر فلزی و شیمیایی بار دیگر به چرخه تولید بازگشتند، همچنین ۲۲۷ واحد با ظرفیت ۵۰ درصد و ۶۷ واحد نیز با ظرفیت بیشتر از ۵۰ درصد درحال فعالیت‌اند که برنامه افزایش ظرفیت‌ تولید برای این دو گروه از واحدها در اولویت‌های تعیین شده به اجرا درمی‌آید.

رازانی یادآور شد: تاکنون تعداد ۴۱۹ واحد تولیدی با سرمایه گذاری ۱۰۰۱۳ میلیارد ریال با ظرفیت اشتغال ۷۷۳۱ نفر در شهرک ها و نواحی صنعتی لرستان بهره برداری شده اند.

انتهای پیام/