حجت الاسلام شاهرخی گفت: خبرنگاران همانند راویان حادثه کربلا در طول تاریخ انقلاب ایران اسلامی، حماسه های غرورآفرین را روایت می کنند.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان، حجت الاسلام والمسلمین احمدرضا شاهرخی در پیامی با اشاره به روز خبرنگار اظهار داشت: هفدهم مرداد ماه سالروز عروج خبرنگار شهید محمود صارمی و روز خبرنگار، فرصتی است برای تجلیل از مقام خبرنگاران و فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی و پاسداشت حرمت حق‌گویی و حقیقت نمایی و یادی از تمامی خبرنگاران شهید و ایثارگری که همچون راویان حادثه کربلا در طول تاریخ پرشکوه ایران اسلامی، لحظه به لحظه حماسه های غرورآفرین این مرزوبوم را روایت و بازتاب کردند.

وی افزود: بی‌تردید نگارش وقایع و انتقال اخبار و ارزش‌های جامعه به مردم و نیز نسل‌های آینده به عنوان پشتیبانان قوی و مستحکم برای انقلاب اسلامی، مرهون تلاشگران عرصه خبر و اطلاع‌رسانی است که با هوشمندی حقایق را منتشر می‌کنند.

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: خبرنگاران با انعکاس خدمات نظام، مردم را برای مشارکت در توسعه ملی و فعالیت در عرصه‌های علمی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی توانمند می سازند و همچنین کاستی ها را بر پایه عدل و انصاف به دور از حب و بغض به اطلاع مسئولان و سازمان های مربوطه می رسانند.

حجت الاسلام شاهرخی خاطرنشان کرد: یـاد و خاطره شهـدای عرصه رسانه به ویژه شهید محمود صارمی را گرامی می‌داریم و با تقدیر از مجاهدت، شجاعت، زحمات و همراهی تمامی دست اندرکاران حوزه خبر و خبررسانی، توفیق روز افزون را برای همه تلاش گران این عرصه از درگاه خداوند متعال درخواست می نماییم.

انتهای پیام/