فارسی نژاد گفت:تلفات حوادث رانندگی برون شهری در تیرماه 31 درصد افزایش یافت.

به گزارش سفیرافلاک، به نقل از روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان لرستان، محمدرضا فارسی نژاد اظهار داشت: تلفات حوادث ترافیکی برون شهری استان طی تیر ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۳۱٫۸۲ درصد افزایش یافته است.
وی افزود: کل تلفات حوادث رانندگی در تیرماه امسال ۳۸ نفر گزارش شده که از این تعداد ۲۹ نفر در حوادث برون شهری، شش نفر در حوادث جاده روستایی و سه نفر در حوادث درون شهری جان باختند.
مدیرکل پزشکی قانونی لرستان عنوان کرد: آمار تلفات حوادث ترافیکی برون شهری در تیرماه سال گذشته ۲۲ نفرگزارش شده بود که این رقم در تیرماه امسال به ۲۹ نفر افزایش یافته است لذا توصیه می شود هموطنان عزیز توجه بیشتری به قوانین راهنمایی و رانندگی و رعایت سرعت مجاز در سفرهای تابستانه خود داشته باشند.
وی با اشاره به آمار مراجعین جرحی حوادث رانندگی، تصریح کرد: در تیرماه امسال ۹۳۷ مورد معاینات مربوط به مصدومان تصادفات جرحی در مراکز پزشکی قانونی استان انجام شده که از این تعداد ۶۷۵ نفر مرد و ۲۶۲ نفر زن بوده اند که این رقم در مقایسه با تیرماه سال گذشته که آمار مراجعین تصادفات جرحی ۷۶۷ نفر گزارش شده بود، ۲۲ درصد افزایش یافته است.

انتهای پیام/