باشگاه استقلال در پرونده سرمربی سابق خود به پرداخت مبلغ ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار یورو محکوم شده است.

به گزارش سفیرافلاک، باشگاه استقلال از صبح امروز یکشنبه با دو اتفاق بزرگ و خبرساز مواجه شده است.

نخستین موضوع تأیید محکومیت این باشگاه در پرونده «آندره استراماچونی» سرمربی سابق استقلال است. استراماچونی که دو فصل پیش هدایت آبی پوشان را بر عهده داشت، در میانه فصل این تیم را ترک کرد و برای دریافت مطالباتش از باشگاه ایرانی، به فیفا شکایت برد.

بعد از اعلام رأی در فیفا، باشگاه استقلال به دادگاه عالی ورزش شکایت کرد تا از غرامت استراماچونی کم کند اما در نهایت این دادگاه، استقلال را با احتساب تأخیر در پرداخت مطالبات به مبلغ ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار یورو محکوم کرد.

در شرایطی که استقلال در بازار نقل و انتقالات فعال بوده و مبلغ زیادی برای جذب نفرات جدید هزینه کرده است، هنوز مشخص نیست برای پرداخت پول استراماچونی چه برنامه‌ای دارد.

از سوی دیگر سیاوش یزدانی مدافع استقلال که از سال گذشته درگیر بحث خدمت سربازی شد، در نهایت معافیت خود را گرفت تا مشکلی برای ادامه حضور در لیگ برتر نداشته باشد.

یزدانی فصل قبل و زمانی که در اوج بود، به همراه محمدحسین مرادمند مشمول خدمت سربازی شد و استقلال را به اجبار ترک کرد اما با گرفتن معافیت، می‌تواند به این تیم بازگردد؛ البته به شرطی که لیست این تیم برای بازگشت این مدافع جای خالی داشته باشد. در غیر این صورت باید دید در نهایت یزدانی امکان بازی دوباره در استقلال را پیدا می‌کند یا نه.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : مهر