حجت الاسلام مبلغی گفت: با تلاش های انجام شده وزیر امورخارجه با تاسیس نمایندگی وزارت امور خارجه در استان لرستان موافقت کرد.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از خانه ملت حجت الاسلام محمدرضا مبلغی، به دیدار خود با وزیر امور خارجه اشاره کرد و گفت: اخیرا دیداری با وزیر امورخارجه داشتم و در این دیدار پیرامون بازگشایی تاسیس نمایندگی وزارت خارجه در استان لرستان بحث و بررسی شد تا اقدامات اساسی در این زمینه انجام شود.

وی افزود: پس از موارد مطروحه در خصوص تاثیر بازگشایی نمایندگی وزارت امور خارجه در استان لرستان، وزیر امورخارجه موافقت خود را در این رابطه اعلام کرد.

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس اظهار کرد: وزیر امورخارجه ضمن ابراز خرسندی  و استقبال از این موضوع با احداث نمایندگی وزارت امورخارجه در استان لرستان موافقت کرد و دستورات لازم را در این خصوص صادر نمود.

این نماینده مردم در مجلس عنوان کرد: در ادامه این نشست وزیر امور خارجه اعلام کردند نمایندگی وزارت امورخارجه تنها در چند استان محدود وجود دارد و با توجه به زمینه های ذکر شده در استان لرستان نیز می تواند راه اندازی شود لذا در این مورد نیاز است استانداری لرستان ساختمانی را برای تاسیس نمایندگی مذکور در اختیار این وزارتخانه قرار دهد.

انتهای پیام/