قدمی با اشاره به آمادگی 25 پایگاه امدادی جمعیت هلال احمر لرستان برای خدمت رسانی به زائرانی اربعین گفت: یک فروند بالگرد به منظور پوشش هوایی حوادث احتمالی استقرار می یابد.

محمد قدمی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، در رابطه با اقدامات جمعیت هلال احمر استان در بحث پشتیبانی اربعین حسینی،اظهارداشت:  کلیه پایگاه های امداد و نجات و مراکز پاسخ گویی اضطراری و همچنین تیم واکنش سریع لرستان در آماده باش قرار می گیرند.

وی با بیان اینکه امسال یک فروند بالگرد به منظور پوشش هوایی حوادث احتمالی استقرار می یابد، افزود: تهیه نقشه و بانک اطلاعاتی مناطق، شرکت در جلسات مرتبط با ستاد اربعین و همکاری با سایر سازمان ها از دیگر اقدامات جمعیت هلال احمر لرستان برای اربعین امسال است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان به تعیین شهرستان های معین به منظور پشتیبانی حوادث احتمالی اشاره کرد و گفت: جهت تسهیل روند امداد رسانی یک دستگاه آمبولانس به همراه نیروی عملیاتی به کشور عراق اعزام می شود.

وی با اشاره به آماده باش تیم های درمانی (bhc و…) بیان کرد: ۲۵ پایگاه امدادی و ۲۰۰  نیروی نجاتگر برای خدمت رسانی در مراسم اربعین آمادگی دارند.

انتهای پیام/