درویشی با اشاره به اجرای طرح «بنای نور» در لرستان، گفت: این طرح به صورت وام قرض الحسنه توسط بانک رسالت بدون سود وضامن با هدف تسهیل در مشارکت بازسازی عتبات عالیات در استان اجرا می‌شود.

رضا درویشی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: طرح «بنای نور» که به صورت وام قرض الحسنه می باشد به عنوان یک طرح مشارکتی برای جمع‌آوری نذورات مردمی با مشارکت بانک رسالت و ستاد بازسازی عتبات عالیات استان لرستان اجرا می‌شود.

وی افزود: افرادی که علاقه‌مند به مشارکت در بازسازی عتبات عالیات هستند و به لحاظ مالی برایشان مقدور نیست در این امر خیر سهیم باشند، می توانند در قالب طرح «بنای نور» به صورت قسطی به واسطه بانک رسالت این تسهیلات را بدون ضامن و سود دریافت و به ستاد اهدا کنند.

مسئول فرهنگی و مشارکت‌های مردمی ستاد عتبات عالیات کوهدشت تصریح کرد: متقاضیان دریافت این وام می‌توانند با مراجعه به دفاتر ستاد بازسازی عتبات عالیات در سراسر استان و یا بانک رسالت، تشکیل پرونده داده و مبلغ مورد نظر مشارکت را مشخص نموده و پس از پایان اقساط و تسویه وام، سند تک برگ تبرعی به نام شخص صادر و تحویل وی داده می شود.

درویشی گفت: عاشقان و دلدادگان به حرمین معصومین می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در شهرستان کوهدشت با شماره ٠۹۱۶۶۶۳۲۸٠۸ ،٠۹۱۶۳۶۷۹۲۷۴ تماس حاصل نمایند و همچنین نذورات نقدی خود را برای کمک به بازسازی عتبات عالیات به شماره حساب های بانک سپه ۵۸۹۲۱٠۷٠۴۴۱٠۴۵۳٠، بانک ملی ۶٠۳۷۹۹۷۵۹۹۱۲۲۶۸۷ و بانک رسالت ۵٠۴۱۷۲۱۱۱۲۲۲۸۶٠۷ به نام ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات واریز و در این امر خیر مشارکت کنند.

انتهای پیام/