سردار کشکولی با اشاره به اینکه امروز جنگ رسانه است و خبرنگاران در خط مقدم هستند، گفت:کار خبرنگاری با اندیشه و فکر همراه است .

به گزارش سفیرافلاک، سردار مرتضی کشکولی شامگاه چهارشنبه در مراسم بزرگداشت روز خبرنگار در خرم آباد، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران به عنوان پدیده ای در عصر حاضر است، در واقع معجونی از حاکمیت توده مردم و ارزش های بنیادی اسلام که مردم به عنوان قاعده اصلی اولین بار در دنیا بود که با کمک مردم اسلام حاکم شد و این نشأت گرفته از حاکمیت منطق و اندیشه است.

وی افزود: کار خبرنگاری با اندیشه و فکر همراه است و جمهوری اسلامی علی‌رغم اینکه جنگ های مختلفی را پشت سر گذاشته ولی منطق جمهوری اسلامی که فکر و اندیشه است درگیر دنیاست، در بدو پیروزی انقلاب، شعارهایی برای استقلال سر داده شد و در درون نقشه ایران استقلال و ارزش های بنیادی دین هم حفظ شود و همین منطق، طومار استبداد را در هم پیچید و از همان روز درگیری آنها با این منطق آغاز شد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع)لرستان عنوان کرد: استکبار تصور داشتند این منطق را با توسل به زور شکست دهند، در جنگ هشت ساله هم همین بود که نمی خواهیم زیر بار زور برویم و دشمنان این را برنمی تابند و سالهاست با همین منطق پیش می رویم که اصحاب قلم و خبرنگاران و کسانی که در این عرصه هستند صیانت کردند.

وی تصریح کرد: امروز دنیا در برابر این منطق عاجز شده و قدرت منطق ماست که دشمن را شکست داده است و ذلیلانه دنبال این هستند تا بدحجابی را ترویج دهند ولی موفق نمی شوند و شرایط امروز را اصحاب رسانه دقیقا درک کنند که در چه وضعیتی هستیم.

سردار کشکولی بیان کرد: دشمن اعتراف کرده موازنه قدرت در جهان به نفع اسلام و به ضرر استکبار است، الان دشمنان رو به افول هستند و علتش این است که موازنه به نفع ایران تغییر یافته است و اگر رسانه ها این موقعیت را درک کنند بهتر می توانند اقدام کنند چرا که دین ما، دین حقانیت است.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: دشمن تلاش دارد حقانیت را مخدوش کند و رسانه باید در این راستا اقدام کنند و گاهی بیگانگان تلاش دارند از حواشی و مشکلات به گونه ای دیگر نشان دهند که رسانه ها می توانند جلوی سواستفاده دشمنان را بگیرند.

وی افزود: امروز جنگ رسانه است و خبرنگاران در خط مقدم هستند و می خواهند مردم را از نظام بگیرند و با دروغ و کلک رسانه ای سعی دارند به اهداف خود برسند، در فضای مجازی دشمن سعی دارد تا با شایعه و دروغ پراکنی به انحراف افکار بپردازد.

سردار کشکولی اظهار داشت: مردم سرمایه اصلی هستند و لازم است ارباب رجوع در همه جا مورد تکریم قرار گیرند، در دولت سازی نقش رسانه بسیار حائز اهمیت است و جامعه باید اسلامی شود و برای تمدن سازی باید ارزش‌های دینی را باید حفظ کرد و حقوق مردم را باید صیانت کرد که لازم است مولفه های قدرت را بشناسیم.

انتهای پیام/