رشیدیان از اجرای ورزش‌های خیابانی در کوهدشت با شعار ایران شاد به مناسبت هفته دولت خبر داد.

نعمت اله رشیدیان در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: دستورالعملی در وزارت ورزش مبنی بر اجرای ورزش‌های خیابانی با شعار ایران شاد در اماکن عمومی داریم که مردم در این راستا به بحث ورزش بیشتر ترغیب شوند.

وی افزود: این برنامه در طول چند هفته است که در سطح شهرستان در حال اجرا می‌باشد و قرار است به‌طور ویژه عصر روز چهارم شهریورماه به مناسبت هفته دولت در یکی از اماکن بزرگ کوهدشت برگزار شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان کوهدشت عنوان کرد: سوارکاری، فوتبال، کشتی، دومیدانی، رزمی، ورزش زورخانه‌ای و… ازجمله ورزش‌هایی است که در این برنامه اجرا می‌شوند.

وی تصریح کرد: توسعه ورزش همگانی، ترغیب جوانان و نوجوانان به ورزش، ایجاد انگیزه و روحیه نشاط و… ازجمله اهداف برگزاری برنامه ورزش‌های خیابانی به شمار می‌رود.

رشیدیان گفت: جلسه هماهنگی اجرای این برنامه در فرمانداری کوهدشت برگزار شد و مقرر گردید که کلیه دستگاه‌های ذی‌ربط نهایت همکاری را در این راستا داشته باشند.

رئیس اداره ورزش و جوانان کوهدشت با اشاره به برگزاری جام پرچم در کوهدشت، بیان کرد: این برنامه در رشته ورزش مینی‌فوتبال در سطح بخش‌های شهرستان در حال برگزاری است و تیم‌های برتر هر بخش در فینال رده‌بندی کوهدشت به رقابت خواهند پرداخت و تیم قهرمان به مرحله استانی و در صورت موفقیت به مرحله کشوری راه پیدا می‌کند.

وی افزود: برنامه ورزشی جام پرچم نیز باهدف دیده شدن استعداد ناب روستایی که فرصت دیده شدن را ندارند با ایجاد شرایط موردنیاز و در راستای ایجاد روحیه ورزشی در حال برگزاری است.

انتهای پیام/