سردار باقرزاده با بیان اینکه دستاوردهای حاج قاسم در خنثی کردن توطئه های دشمن بسیار بی نظیر و ممتاز بود، گفت: حاج قاسم خدمت به مردم را افتخار می دانست و همیشه در میدان های مختلف حضور داشت و این مرد بزرگ الگویی برای همه مردم است.

به گزارش سفیرافلاک، سردار باقرازاده ظهر امروز در یادواره شهدای مدافعان حرم که در سالن همایش جهاد کشاورزی لرستان برگزار شد، اظهار داشت: یاد شهدا کمتر از شهادت نیست، انقلاب اسلامی ایران بسترساز ظهور امام زمان(عج) است و کسانی که انقلاب را درک کردند می توانند ظهور را درک کنند و خدمت به این نظام خالی از اجرنیست.

وی افزود: به مناسبت های مختلف، مردم پای بیعت این انقلاب هستند و مانع می شوند از اینکه دشمنان بتوانند به اهدافشان برسند پس لازم است که همگی برای خدمت به مردم تلاش کنند، اگرچه در طول انقلاب دشمنان توطئه های زیادی را طراحی کردند ولی مردم پای علم نظام ماندند، از جنگ نترسیدند و استوارتر از همیشه در میدان حضور دارند.

همرزم شهید سلیمانی تصریح کرد: زمانی که امام خمینی(ره) برای تشکیل حکومت دینی اقدام کرد، پروژه ظهور کلید خورده است و علما معتقدند این انقلاب، زمینه ساز ظهور است.

سردار باقرزاده عنوان کرد: برخی از سیاسیون در زمانی مسئولیت هایی داشتند ولی پس از مدتی تغییر پیدا کردند که بدانند انقلاب اسلامی ایران در مسیر طراحی شده، با سرعت به راه خود ادامه می دهد.

وی بیان کرد: دشمنان تلاش می کردند جلوی پیشرفت انقلاب اسلامی ایران را بگیرند و از همین رو دست به هر کاری زدند و به هر چیزی متوسل شدند که نمونه آن داعش و گروهک های تکفیری بود که با ایجاد این گروهک ها سعی داشتند ایجاد ناامنی و ناآرامی کنند.

همرزم شهید سلیمانی تصریح کرد: نقش رهبری و علمای شیعی بسیار حائز اهمیت است و همیشه با فرامین خود سبب شدند تا توطئه های دشمن خنثی شود.

سردار باقرزاده خاطرنشان کرد: دشمنان مزاحمت هایی ایجاد می کنند ولی هیچگاه به پیروزی نخواهند رسید و حق همیشه پیروز میدان است.

وی با اشاره به نقش حاج قاسم سلیمانی گفت: شهید سلیمانی تبلور ارزش های ایران بود، حاج قاسم خدمت به مردم را افتخار می دانست و همیشه در میدان های مختلف حضور داشت و این مرد بزرگ الگویی برای همه مردم است.

همرزم شهید سلیمانی عنوان کرد: تروریست هایی که بویی از انسانیت نبرده اند، توطئه های زیادی در سر داشتند ولی حاج قاسم در مقابل آنها ایستادگی کرد تا سرانجام به نابودی رسیدند، دستاوردهای حاج قاسم در خنثی کردن توطئه های دشمن بسیار بی نظیر و ممتاز بود.

سردار باقرزاده بیان کرد: با روی کار آمدن دولت سیزدهم مبارزه با فساد، اجرای عدالت، تلاش برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور، رشد اقتصادی و تجارت خارجی با همسایگان از مهمترین دستاوردهای دولت جدید است و رضایتمندی ایجاد شده است و تلاش می کند مرجع خدمات باشد.

انتهای پیام/