مصطفایی گفت: زائران اربعین به پیامک های جعلی توجه نکنند و ثبت نام را فقط از طریق سامانه انجام دهند.

حمید مصطفایی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: از ابتدای آغاز ثبت نام پیاده روی اربعین تاکنون بالغ بر ۲۸ هزار نفر در سامانه ثبت نام کرده اند که استقبال زائران برای حضور در این سفر معنوی بسیار چشمگیر است.

وی افزود: افرادی که ثبت نام کرده اند حتما ثبت نام خود را قطعی کنند و نسبت به پرداخت حق بیمه اقدام نمایند تا بتوانند در موعد مقرر راهی این سفر شوند، بعد از این مراحل برای زائران کارت شناسایی صادر می شود.

مدیرکل حج و زیارت لرستان تصریح کرد: زائران اربعین سفر خود را به روزهای پایانی موکول نکنند چرا که در آن روزها با ازدحام جمعیت همراه است و با توجه به مسافت و راه، بهتر است به صورت گروهی راهی این سفر شوند.

مصطفایی بیان کرد: توصیه می شود تا حد امکان، زائران برای این سفر از خودروهای شخصی استفاده کنند تا در زمان برگشت دچار مشکل و معطلی نشوند و پارکینگ به اندازه کافی برای پارک خودروها مهیا شده است.

وی با اشاره به تردد آسان زائران استان از مرز مهران، گفت: به زائران استان توصیه می شود از مرز مهران استفاده نمایند که به استان ما نزدیکتر است و سهولت در رفت و آمد را به دنبال دارد.

مدیرکل حج و زیارت لرستان با اشاره به ارسال پیامک های جعلی خاطرنشان کرد: زائران به پیامک های جعلی در قالب صدور ویزا، ثبت نام و یا نذورات توجه نکنند چرا که متاسفانه برخی از افراد سودجو و کلاهبر سعی می کنند تا از این فرصت سواستفاده نمایند.

انتهای پیام/