حجت‌الاسلام گراوند با اشاره به اهمیت بیان دستاوردها و جهاد تبیین در هفته دولت، گفت: امروز در یک جنگ ترکیبی با دشمن قرار داریم.

حجت‌الاسلام محمدجواد گراوند در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: از صدر اسلام تاکنون با نگاه به سیره اهل‌بیت عصمت و طهارت (ع) به‌ویژه مکتب امام حسین (ع) متوجه می‌شویم که حق و باطل همواره در مقابل هم قرار داشتند و قطعاً تا قیامت این منوال برقرار است.

وی با اشاره به اینکه اهمیت پیاده‌سازی جهاد تبیین در جامعه، افزود: امروز ما دریک جنگ ترکیبی، مذهبی، نظامی، فرهنگی، اقتصادی و… قرار داریم که دشمنان نظام اسلامی علیه ما داند و در این راستا از ناتو و قدرت رسانه‌ای نیز استفاده می‌کنند.

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه مکتب عاشورا بهترین سرمایه برای هدایت جوامع است، عنوان کرد: ما باید از حضرت زینب (س) بیاموزیم وقتی در آن مجلس قرار گرفتند و به ایشان گفتند مشاهده کردید که خدا با شما چه کرد؟! حضرت فرمودند: «ما رأیت الا جمیلاً» یعنی من به‌جز زیبایی چیزی ندیدم.

وی با اشاره به هفته دولت، تصریح کرد: این هفته فرصتی مهم برای بیان دستاوردها و خدمات نظام اسلامی می‌باشد، باید مسئله جهاد تبیین نیز در این هفته بیشتر پرداخته شود.

انتهای پیام/