حجت الاسلام حسینی گفت: انقلاب اسلامی ایران بر روی ریل موفقیت و سربلندی به راه خود ادامه می دهد.

به گزارش سفیرافلاک، حجت الاسلام سید علی حسینی صبح امروز در دیدار با مسئولان بروجرد که به مناسبت هفته دولت برگزار شد، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران پدیده ای است که این انقلاب را به انقلاب حضرت مهدی(عج) متصل می کند.

وی افزود: با گذشت ۴۳ سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، دشمنان همواره تلاش کردند تا با القای ناامیدی بتوانند بین مردم و نظام فاصله ایجاد کنند و برای این برنامه از رسانه های خود و ماهواره استفاده می کنند در حالی که انقلاب بر روی ریل موفقیت و سربلندی به راه خود ادامه می دهد.

امام جمعه بروجرد با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران روز به روز قوی تر می شود، تصریح کرد: امروز اقتدار و عظمت ایران به حدی است که آمریکا در برابر ایران به زانو درآمده است.

حجت الاسلام حسینی عنوان کرد: همه مسئولان امروز وظیفه دارند در جهت خدمت به مردم تلاش کنند و در این دولت کارهای بسیار بزرگ و خوبی صورت گرفته به طوری که جراحی اقتصادی، آبرسانی و یا در مسئله سیاست خارجی و یا واکسیناسیون اقدامات چشمگیری صورت گرفته لازم است.

وی بیان کرد: برخی از مردم از عملکرد و رفتار برخی از مدیران و کارمندان گلایه دارند که لازم است مدیران، کارمندان دستگاه ها را نظارت نمایند که چگونه با مردم و ارباب رجوع برخورد می کنند، برخی دیگر از مردم هم از بانکها گلایه هایی دارند که لازم است در این موارد نظارتها افزایش یابد.

امام جمعه بروجرد خاطرنشان کرد: برای نظارت بیشتر بر بازار و جلوگیری از سودجویی عده ای از افراد می توان از ظرفیت بازرسان افتخاری استفاده کرد.

حجت الاسلام حسینی اظهارداشت: با توجه به اینکه شهر ویژه دیده شده لازم است، به مدیران هم اختیاراتی داده شود تا بتوانند برخی از اقدامات را انجام دهند، امروز فرصت آزمون و خطا نیست و همه باید با تلاش و همکاری در جهت رفع مشکلات و خدمت به مردم تلاش کنند.
انتهای پیام/