رضایی کوچی گفت: بیمارستان دورود هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد و حمایت های لازم صورت می گیرد تا شاهد تکمیل پروژه و بهره برداری باشیم.

به گزارش سفیرافلاک، محمدرضا رضایی کوچی عصر امروز در بازدید از پروژه های عمرانی شهرستان دورود، اظهار داشت: در ادامه سفرهایی که در شهرستان های استان داشتیم، از پروژه های دورود بازدید شد که مهمترین پروژه مد نظر، کنار گذر شهر دورود بود به خاطر اینکه حجم زیادی از تردد ها از مرکز شهر عبور می کرد و زحمت برای مردم ایجاد شده بود لذا از قبل تصمیم گرفته بودند کنارگذری احداث شود.

وی افزود: این کنارگذر به طول ۱۲ کیلومتر در پروژه ایجاد شده و یک مناقصه برگزار گردید که ۵۰۰ میلیارد تومان هزینه برآورده شده و هم اکنون پیمانکار مستقر شده و منابع مالی باید تزریق شود تا پروژه به سرانجام برسد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه پیش بینی شده ولی لازم است از منابع بانکی، تهاتر نفت و بودجه هم کمک داده شود تا شاهد بهره برداری باشیم.

رضایی کوچی با اشاره به بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی دورود، گفت: همچنین در دورود شاهد شروع اجرایی عملیات بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی خواهیم بود که با توجه به ورود معاونت عمرانی برای ارزیابی پروژه و مشکلاتی که بود، این موانع برطرف و به زودی شاهد اجرایی شدن پروژه خواهیم بود.

وی بیان کرد: متاسفانه به خاطر جانمایی نامناسب و اختلاف نظرها در مورد این پروژه با تاخیر کار اجرایی انجام و همین سبب شده بیمارستان موجود شرایط مناسبی برای درمان بیماران به لحاظ شرایط فیزیکی و ایمنی نداشته باشد که پروژه جایگزین انتخاب و با کمک هایی که در بودجه سال آینده صورت می گیرد شاهد بهره برداری پروژه خواهیم بود.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بیمارستان دورود پروژه بزرگی است که برای تکمیل هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد ولی حمایت می کنیم تا در زمان کوتاه به بهره برداری برسد.

انتهای پیام/