زیویار گفت: 3 هزار میلیارد تومان اعتبارات نقدی در اختیار پروژه های عمرانی لرستان قرار گرفته است.

به گزارش سفیرافلاک، فرهاد زیویار صبح امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در لرستان که به مناسبت هفته دولت برگزار شد، اظهار داشت: شهیدان رجایی و باهنر دو مبارز نهضت انقلاب اسلامی ایران بودند که تا پای جان برای این نهضت تلاش کردند و اخلاص آنها در گفتار و رفتار الگویی برای همه مدیران است.

وی افزود: انقلابی بودن، اخلاص در گفتار و کردار ویژگی های بارز این دو بزرگوار بود و مسئولیت ها را فرصتی برای خدمت می دانستند.

استاندار لرستان تصریح کرد: یک سال از عمر دولت سیزدهم سپری شده و طی این مدت به عنوان یک تکلیف و وظیفه قدم برداشتیم ولی باید در مقابل مردم با احساس مسئولیت به نحوی کارنامه را ارائه دهیم که سربلند باشیم.

زیویار عنوان کرد: دولت سیزدهم در زمانی روی کار آمد که مشکلات زیادی در کشور وجود داشت و در حوزه های بهداشت، سیاست خارجه و اقتصادی بسیار موفق عمل کرد.

وی افزود: در استان لرستان که انتظاراتش از دولت بیشتر از سایر استانهاست، طی این مدت هشت پله ارتقا یافتیم و از رتبه بیست و هشتم به نوزدهم رسیدیم و همه اینها به برکت اخلاصی بود که این دولت و در راس آن رئیس جمهور در پیش گرفته بود.

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: اتکا به ظرفیت ها و پتانسیل های داخلی سبب شد تا بسیاری از برنامه ها و موفقیت ها تجلی یابد و طی چند ماه گذشته از بهمن ماه تا شهریور سه هزار میلیارد تومان اعتبارات نقدی در اختیار پروژه های عمرانی استان قرار داده شد که در نوسازی مدارس بالغ بر ۲۵۰ میلیارد، آبرسانی ۳۰۰ میلیارد تومان، پروژه های عمرانی و راه و چهار خطه ها و پیش بردن پروژه هایی که متوقف بودند طی این ماه ها در مسیر تکمیل قرار گرفتند که برخی در همین هفته به بهره بردای می رسند.

وی گفت: به همه طلایه داران عرصه خدمت و کسانی که خدمت به مردم را در راس امور قرار دادند باید گفت که هفته دولت یعنی خدمت بیشتر به مردم و باید تلاش کنیم تا از فرصتی که در اختیار داریم بهترین استفاده را در جهت خدمت داشته باشیم.

زیویار با اشاره به پیاده روی اربعین اظهارداشت: باید همه تلاش را در جهت خدمت به زائران امام حسین(ع) به کار بگیریم و اربیعن هدف مهم برای نهضت انقلاب است.

انتهای پیام/