ابراهیمی گفت: 469 پروژه در لرستان همزمان با هفته دولت بهره‌برداری و کلنگ زنی می‌شود.

به گزارش سفیرافلاک، سیروس ابراهیمی صبح امروز در دیدار مدیران با نماینده ولی فقیه در لرستان اظهار داشت: همزمان با هفته دولت پروژه های مختلف عمرانی و اقتصادی در شهرهای مختلف استان افتتاح و یا کلنگ زنی می شود که در مجموع ۴۶۹ پروژه با اعتباری بالغ بر دو هزار و ۵۹۶ میلیارد و با اشتغالزایی سه هزار و ۵۸۹ نفر در استان بهره برداری و کلنگ زنی می شود.

وی افزود: در حوزه عمرانی ۳۱۳ پروژه افتتاح و ۳۰ پروزه کلنگ زنی می شود که با بهره برداری از این پروژه ها برای ۲۴۶ نفر از جویندگان کار شغل ایجاد می شود و اعتبار مورد نیاز برای پروژه های عمرانی هزار و ۳۴۶ میلیارد تومان است.

معاون امور اقتصادی استانداری لرستان خاطرنشان کرد: در حوزه اقتصادی نیز ۱۱۹ پروژه در بخش های کشاورزی، شیلات دامداری، صنعت و معدن، خدمات، مشاغل روستایی، گردشگری حمل و نقل بهره برداری می شود.

ابراهیمی گفت: همچنین هفت طرح اقتصادی کلنگ زنی می شود که در مجموع برای پروژه های اقتصادی بالغ بر هزار و ۲۵۰ میلیارد سرمایه گذاری شده و اشتغالزایی سه هزار و ۳۴۳ نفری را به دنبال دارد.

وی بیان کرد: این پروژه ها با حضور مدیران شهرستانی، برخی هم با حضور مدیران استانی و برخی با حضور مقامات کشوری به بهره برداری می رسند.

انتهای پیام/