زیویار گفت: هفته دولت یادآور تلاش ها و مجاهدت دولتمردان نظام اسلامی در به ثمر رساندن نهال نوپای انقلاب و تجلی خدمت مسئولین به مردم است.

به گزارش سفیرافلاک، فرهاد زیویار در پیامی با اشاره به هفته دولت اظهار داشت: هشتم شهریورماه یادآور ایثار و از خودگذشتگی در مسیر آرمان های اسلامی است، شهادت شهیدان رجایی و باهنر به دست کوردلان وطن فروش نه تنها خدشه ای در مسیر شکوفایی و بلوغ انقلاب اسلامی وارد نکرد بلکه این بزرگواران با نثار خون خود پایه های نظام اسلامی را مستحکم تر ساختند.

وی افزود: در این راستا دوم تا هشتم شهریورماه مصادف با هفته دولت فرصتی است مغتنم تا بدانیم در جایگاه خدمتگزاران نظام و انقلاب، عهده دار چه امانت گرانبهایی هستیم.

استاندار لرستان تصریح کرد: هفته دولت یادآور تلاش ها و مجاهدت دولتمردان نظام اسلامی در به ثمر رساندن نهال نوپای انقلاب و تجلی خدمت مسئولین به مردم است و خداوند منان را شاکریم که این افتخار نصیب بنده و سایر همکارانم در نظام اداری استان و کشور شده است.

زیویار عنوان کرد: تبیین خدمات و دستاوردهای دولت از مهمترین وظایفی است که بر عهده خدمتگزاران مردم است و هفته دولت مجالی برای این مهم به شمار می رود تا در برنامه‌ریزی ها با دغدغه مندی به آن توجه شود.

انتهای پیام/