کاظمی گفت:راه آهن خرم آباد_پلدختر_اندیمشک نیازمند توجه ویژه دولت و مجلس است.

سید حمید رضا کاظمی در حاشیه بازدید رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس از رودخانه کشکان با بیان اینکه سفر رئیس مجلس به شهرستان با برکت است اظهار داشت:یکی از مسائلی که در این سفر بر آن تاکید داشتیم بحث توسعه صنعت جهت اشتغالزایی و رفع محرومیت از منطقه بود که مطرح کردیم.

وی با اشاره به احداث سه طرح صنعتی در پلدختر، افزود:اجرای چهار فاز توسعه ای پتروپالایش،خرید ۱۸درصدی تجهیزات خارجی کارخانه آهک هیدراته و پیگیری احداث کارخانه تولید کاغذ از سنگ که یک هزار میلیارد تومان اعتبار مصوب دارد و بانک ملی هم بانک عامل آن هست ولی متاسفانه پای کار نمی آید را با دکتر قالیباف ریاست مجلس در میان گذاشتیم که قول مساعد پیگیری دادند.

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس با اشاره به اینکه لرستان جزء چهار استان پرآب کشور است، عنوان کرد:متاسفانه حق لرستان از تخصیص آب و احداث سد نداده اند و نتیجه آن خرابی سیلاب روان آب ها و خشکسالی با کمبود بارش است .

وی تصریح کرد:در لرستان تعداد ۱۰الی ۱۵سد مطالعه شده داریم که کار آنها متوقف شده ،اگر سدها اجرایی می شدند نه در هنگام وقوع سیل ونه در زمان خشکسالی شاهد این اتفاقات تلخ در شهرستان پلدختر نبودیم.

کاظمی گفت:مردم با تحمل همین مسائل ومشکلات که معیشت آنها دچار مشکل شده ولی امیدوار به سفر رئیس مجلس به لرستان هستند که حداقل بخشی از این مشکلات و دغدغه ها مرتفع شود.

انتهای پیام/