رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: تلاش رئیس جمهور در ارتقاء شاخص‌های سلامت مردم، حضور میدانی در متن حوادث و تلاش مستمر برای بازسازی اعتماد آسیب‌دیده از ناکارآمدی‌های گذشته، موضوعی نیست که از نگاه صاحب‌نظران منصف دور بماند.

به گزارش سفیرافلاک، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با انتشار مطلبی در صفحه مجازی خود، ضمن گرامیداشت هفته دولت، توجه ویژه رئیس جمهور به بحث ارتقاء وضعیت معیشتی کارکنان و پیشکسوتان ستاد کل نیروهای مسلح را خواستار شد.

متن پیام رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به شرح زیر است:

« هفته دولت فرصت مناسبی است تا عملکرد یکساله دولت مردمی که منشا خدمات فراوانی در این مدت کوتاه بوده، برای افکار عمومی به تصویر کشیده شود.

تلاش رئیس جمهور محترم در ارتقاء شاخص‌های سلامت مردم، حضور میدانی در متن حوادث و مشکلات و تلاش مستمر برای بازسازی اعتماد آسیب‌دیده از ناکارآمدی‌های گذشته، موضوعی نیست که از نگاه صاحب‌نظران منصف دور بماند. 

ارتقاء توان بازدارندگی کشور به عنوان سیاست محوری نظام مقدس جمهوری اسلامی یکی از حوزه‌هایی است که مورد حمایت و پشتیبانی دولت محترم قرار گرفته است.

با این توصیف و با وجود تلاش گسترده اینجانب و همکارانم در راس ستاد کل نیروهای مسلح، مضایق و تنگناهایی در حوزه معیشت کارکنان و پیشکسوتان خدوم و صبور نیروهای مسلح قرار دارد که رفع این مشکلات مستلزم توجه بیشتر رئیس جمهور محترم است و انتظار می‌رود با تدبیر و تصمیم ایشان در اسرع وقت شاهد گشایش‌هایی در این حوزه باشیم.»

انتهای پیام/ 

  • منبع خبر : فارس