زیویار توزیع عادلانه ی یارانه ها را از اقدامات مهم و تاثیرگذار دولت سیزدهم دانست و عنوان کرد: دولت با اجرایی کردن این طرح، مسیر یارانه ها را به سمت سفره ی دهک های پایین سوق داد و با اجرای این طرح دهک های تنگ دست و کم درآمد جامعه از آن منتفع می شوند.

به گزارش سفیر افلاک به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، فرهاد زیویار اظهار داشت: تکمیل خط ریلی استان از پروژه های مورد توجه مقام معظم رهبری بوده و در دستور کار قرار دارد که با پیگیری های انجام گرفته، روند ساخت سد معشوره دیگر ابر پروژه ی استان تسریع خواهد شد.

وی افزود: به یاری خدا و حمایت های رئیس جمهور تکمیل سد معشور مشکل کم آبی کشاورزان را در چند شهرستان رفع خواهد کرد.

استاندار لرستان توزیع عادلانه ی یارانه ها را از اقدامات مهم و تاثیرگذار دولت سیزدهم دانست و عنوان کرد: دولت با اجرایی کردن این طرح، مسیر یارانه ها را به سمت سفره ی دهک های پایین سوق داد و با اجرای این طرح دهک های تنگ دست و کم درآمد جامعه از آن منتفع می شوند.

وی با اشاره به مشکلات موجود در آغاز کار دولت سیزدهم، تصریح کرد: هر چند حجم مشکلات هنوز بالاست اما به لطف خدا و حمایت های مردم ثابت شده که با اتکا به ظرفیت های داخلی می توان بر مشکلات فائق آمده و روند رشد و توسعه را سرعت بخشید.

زیویار رمز موفقیت دولت را با مردم و درمیان مردم بودن برشمرد و عنوان کرد: علیرغم خشکسالی امسال، گندم تولیدی توسط کشاورزان ما در سال جاری ۱۲۰ درصد افزایش داشته است.

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: سفر رئیس جمهور به استان و تصویب ۱۷۵ مصوبه الگویی از اراده برای حل مشکلات مردم محروم لرستان بود و در این راستا اعتبارات قابل توجهی از طرف دولت برای تکمیل پروژه های نیمه تمام و احیا واحدهای تولیدی تعطیل در نظر گرفته شد.

وی همچنین با اشاره به مقوله ی جهاد تبیین اظهار کرد: همان گونه که مقام عظمای ولایت تاکید داشتند، می بایست اقدامات انجام شده به خوبی برای مردم تشریح و تبیین شوند و مردم به عنوان صاحبان اصلی کشور و نظام باید در جریان خدمات صورت گرفته قرار گیرند.

انتهای پیام/